نشست عمومی کارکنان پژوهشگاه استاندارد با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد برگزار شد

نشست عمومی کارکنان پژوهشگاه استاندارد با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در سالن همایش شهید صفاریان سازمان برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه استاندارد،  نشست صمیمی کارکنان پژوهشگاه استاندارد با حضور خانم نیره پیروز بخت مقام عالی سازمان ملی استاندارد،رحمت ستوده قره باغ رئیس پژوهشگاه استاندارد، جواد فرهودی مشاور رئیس پژوهشگاه و رئیس کمیسون دائمی پژوهشگاه استاندارد، محمد علی اخوان بهابادی مشاور عالی رئیس سازمان و سید مجتبی سجادی معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه استاندارد  در تاریخ 02/06/1393 در سالن همایش شهید صفاریان سازمان برگزار شد.

در این مراسم که به مناسبت کسب " رتبه اول پژوهشگاه استاندارد در بین پژوهشگاه های وابسته به دستگاه اجرایی، رتبه دوم در بین موسسات پژوهشی فنی و مهندسی و رتبه پنجم در بین کل پژوهشگاه های کشور " برگزار شد از رحمت ستوده قره باغ، رئیس پژوهشگاه استاندارد با اهداء لوح تقدیر توسط خانم پیروزبخت تقدیر شد.

رئیس سازمان ملی استاندارد در این نشست، استاندارد را روحی در کالبد همه سازمان ها عنوان کرد و از عزم سازمان برای تدوین استاندارد خدمات در آینده نزدیک و خواست مقامات ارشد دولتی برای تدوین این استانداردها خبر داد.

 رحمت ستوده نیز دنیای اقتصاد را عرصه نبرد اندیشه ها و استانداردها دانست و خروج کشور از اقتصاد تک محصولی و ورود به اقتصاد پویا را منوط به رعایت استانداردها دانست و هدایت جریان علمی کشور به سمت استانداردسازی و تبدیل یافته های علمی به استانداردهای ملی را از وظایف پژوهشگاه استاندارد برشمرد.

رئیس پژوهشگاه استاندارد ضمن تقدیر از زحمات تک تک کارکنان کسب رتبه برتر در بین پزوهشگاه های کشور را مرهون زحمات تمامی کارکنان دانست و با اهدا لوح تقدیر از خانم روفیا  توفیقی مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارزیابی پژوهشگاه استاندارد تقدیر کرد.

 

 
 
 
 
۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴
7DE723C7-1FE4-46E6-A1FD-A39200A0A643 |
تعداد بازدید : ۲۵۶