نشست مشترک سرپرست پژوهشگاه استاندارد و هیات همراه با علی بیت اللهی، مدیر کارگروه امور بین‌الملل و رئیس کارگروه استاندارد و ایمنی ستاد توسعه فناوری نانو

 

روز دوشنبه 13 آبان ماه سرپرست پژوهشگاه استاندارد به همراه جمعی از اعضای هیات علمی پژوهشگاه استاندارد به منظور توسعه همکاری های فی ما بین، در نشست مشترکی با بیت اللهی، مدیر کارگروه امور بین‌الملل  و رئیس کارگروه استاندارد و ایمنی ستاد توسعه فناوری نانو در محل ستاد توسعه فناوری نانو شرکت کردند.

بیت اللهی با اشاره به همکاری­های خوب بین پژوهشگاه استاندارد به عنوان نماینده سازمان ملی استاندارد ایران و ستاد توسعه فناوری نانو در توسعه و تجاری سازی محصولات نانو، ابراز امیدواری کرد که با همکاری ها و فعالیت­های مشترک بیشتر، بتوان گپ­های موجود را پوشش داد. ایشان با ذکر اهمیت ایمنی محصولات نانو و فعالیت 10 ساله ستاد در این مورد استفاده از پتانسیل ها و توانمندی­های آزمایشگاههای ایمنی پژوهشگاه استاندارد را سودمند عنوان کرد. بیت اللهی با اشاره به پروژه­های بین المللی در زمینه ارزیابی­های ایمنی بین المللی در سطح کشورهای مختلف، آمادگی جهت فراهم ساختن زمینه ارتباطات و همکاری برای مشارکت پژوهشگاه استاندارد در این پروژه­ ها و تدوین پروتکل­های بین المللی اعلام کرد.   

فرزانه انصاری با اشاره به نقش پژوهشگاه استاندارد به عنوان بازوی پژوهشی سازمان و با توجه به پتانسیل­ها و توانمندی­های علمی موجود در پژوهشگاه، جهت ایفای نقش آزمایشگاه مرجع ایمنی برای محصولات نانو اعلام آمادگی کرد. همچنین سرپرست پژوهشگاه استاندارد از آمادگی پژوهشگاه جهت صدور گواهی­های محصولات نانو در سطح ملی و بین المللی خبر داد و پیشنهاد کرد، کمیته­ای مشترک برای پیگیری زمینه های همکاری در زمینه های تدوین استاندارد، ارزیابی کیفیت و ایمنی محصولات نانو تشکیل شود. سرپرست پژوهشگاه استاندارد از بیت­اللهی دعوت کرد تا از توانمندی­ها و آزمایشگاه­های پژوهشگاه استاندارد بازدید کنند.

در ادامه، اعضاء هیات علمی پژوهشگاه به همراه بیت اللهی از موزه ستاد توسعه فناوری نانو بازدید کردند و در جریان پروژها و دستاوردهای جدید کشور در زمینه محصولات نانو قرار گرفتند.

 

رسانه جدید

 

رسانه جدید

 

رسانه جدید

 

۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۷:۲۶
تعداد بازدید : ۲۶۹