حضور نماینده پژوهشگاه استاندارد در بیست و دومین اجلاسیه کمیته بین‌المللی بازیافت آب ایزو (TC282/SC2)

شکوفه شارخی رضایی کارشناس پژوهشکده صنایع غذایی و فرآورده‌های کشاورزی پژوهشگاه استاندارد به عنوان نماینده ایران در بیست و دومین اجلاسیه کمیته بین‌المللی بازیافت آب ایزو، شرکت کرد.
شکوفه شارخی رضایی کارشناس پژوهشکده صنایع غذایی و فرآورده های کشاورزی پژوهشگاه استاندارد و دبیر کمیته متناظر بازیافت  آب- استفاده مجدد از آب در مناطق شهری ISO/TC282/SC2 به عنوان نماینده ایران در بیست و دومین اجلاسیه کمیته بین‌المللی بازیافت آب ایزو (TC282/SC2) که به صورت آنلاین در ۲۲ خرداد ماه برگزار گردید، شرکت کرد.
 در این اجلاسیه  ۴۷ شرکت کننده  از کشورهای مختلف حضور داشتند که پس از تبادل نظر بر روی مباحث مختلف، آراء هر کشور به صورت الکترونیکی صادر شد. آرای کشور ایران در ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۳۰ روز پنجشنبه ۲۲ خرداد به وقت ایران اعلام گردید. مهمترین مصوبات این جلسه ارسال پیش‌نویس یک استاندارد برای رای‌گیری به مرحله FDIS ، پذیرفته شدن یک پروژه در مورد اصول طراحی تاسیسات فاضلاب شهری در مرحله‌ی مقدماتی، ارتقاء دو پروژه استانداردسازی به مراحل بالاتر و ارسال یک پیش‌نویس استاندارد تایید شده در مرحله DIS  به مرحله FDIS بوده است.
 
۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۲
تعداد بازدید : ۱۷۲