فرزانه انصاری، رییس پژوهشگاه استاندارد در معیت رییس سازمان ملی استاندارد ایران و هیات همراه از بخش‌های مختلف گروه صنعتی پاکشوما بازدید کردند.

این بازدید با هدف افزایش هم‌افزایی و ارتباط صنعت با پژوهشگاه و سازمان ملی استاندارد انجام شد.
در این بازدید فوژان صباحی مدیرعامل بنیاد حامیان استاندارد، رییس پژوهشگاه استاندارد و رییس سازمان ملی استاندارد ایران را همراهی کردند. طی این بازدید که در راستای جلب حمایت و  بهره‏‌گیری از توانمندی‌‏های مادی و معنوی حامیان و دوست‌داران استاندارد، فعالان صنعت و ترغیب نیک‌اندیشان در تقویت و گسترش زیرساخت‏‌های فنی، علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی استانداردسازی در کشور انجام شد، مقرر گردید از توانمندی‌ها و پتانسیل‌های گروه صنعتی پاکشوما در جهت حمایت از استانداردسازی در بخش صنایع تجهیزات خانگی استفاده شود.
مدیرعامل پاکشوما آگاهی علمی و استاندارد را دو عامل پیشرفت و توسعه اقتصادی برشمرد و با اشاره به ایجاد خطوط تولید محصولات جدید در این شرکت ابراز امیدواری کرد: بتوانیم با تولید باکیفیت علاوه بر توسعه بازار، امانتدار خوبی برای استاندارد باشیم.  
هیات بازدیدکننده از خطوط تولید، بخش‌های آزمایشگاهی و آموزش و پروژه‌های در دست احداث گروه صنعتی پاکشوما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازدید کردند.
 
۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۳۲
تعداد بازدید : ۲۰۶