غلامرضا شریعتی، رییس سازمان ملی استاندارد ایران با هیات همراه از برخی آزمایشگاه های پژوهشگاه استاندارد بازدید کرد

در این بازدید که امروز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی صورت گرفت، فرزانه انصاری، رییس پژوهشگاه استاندارد ضمن خوشامد گویی با اشاره به برنامه ها، وظایف و فعالیت های بخش های مختلف پژوهشگاه، آمادگی خود و تیم های کارشناسی را برای همکاری در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های رییس سازمان ملی استاندارد ایران یادآور شد.

 
در ادامه، غلامرضا شریعتی به نقش حیاتی و اثربخش استاندارد در زندگی روزمره اشاره کرد و گفت: لازم است با تکیه بر توان علمی و فنی،‌ نظام استاندارد را در کشور ارتقا داد و در این رابطه لازم است آزمایشگاه های مجموعه پژوهشی سازمان ملی استاندارد تقویت گردد. در این برنامه که با هدف آشنایی رییس سازمان ملی استاندارد با بخش های مختلف پژوهشگاه انجام شد، از آزمایشگاهای پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی پژوهشگاه استاندارد بازدید به عمل آمد و ایشان تصریح نمودند که برنامه بازدید از سایر قسمت های پژوهشگاه به تدریج انجام خواهد شد.
 
لازم به ذکر است که پیش از انجام این بازدید، انصاری در نشستی که به همین منظور با رییس سازمان و معاونین ذیربط داشتند، گزارش مختصری از برنامه های پژوهشگاه و چالش های موجود در انجام بهینه وظایف ابلاغی از سوی سازمان را ارائه نمود.

 

۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۲۱۰
Loading