کانال رسمی تلگرام پژوهشگاه استاندارد

اخبار

 

تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در نیمه اول آبان ماه سال 1396 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان
با مشارکت همکاران پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در نیمه اول آبان ماه سال 1396 به چاپ رسید.
تازه‌های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در نیمه اول آبان ماه سال 1396 در حوزه‌های مرتبط با پژوهشکده شیمی و پتروشیمی
با مشارکت همکاران پژوهشکده شیمی و پتروشیمی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در نیمه اول آبان ماه سال 1396 به چاپ رسید.
تدوین اولویت‌های بخش‌خصوصی برای مشارکت در پروژه‌های آتی نفت
در چهارمین نشست کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق تهران، علاوه بر آنکه روی نهاد صدور گواهینامه کیفیت قطعات و تجهیزات صنعت نفت بحث و تبادل‌نظر شد، گزارشی از نشست اخیر انجمن‌های فعال و صنعتگران حوزه نفت با مشاور ارشد صنعتی وزیر نفت و نتایج به دست آمده از این گردهمایی نیز ارائه شد.
تازه‌های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در نیمه دوم مهر ماه سال1396 در حوزه‌های مرتبط با پژوهشکده شیمی و پتروشیمی
با مشارکت همکاران پژوهشکده شیمی و پتروشیمی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در نیمه دوم مهر ماه سال 1396 به چاپ رسید.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در نیمه دوم مهر ماه سال 1396 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان
با مشارکت همکاران پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در دهه دوم مهر ماه سال 1396 به چاپ رسید.
کسب رتبه برتر توسط پژوهشگاه استاندارد در ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1394
پژوهشگاه استاندارد برای سومین سال متوالی در ارزیابی مراکز علمی پژوهشی که توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام می‌پذیرد، موفق به کسب رتبه A گردید.
پیشنهاد ایران برای تدوین استاندارد بین‌المللی پیاز و موسیر در بیستمین اجلاس بین‌المللی کدکس میوه‌ها و سبزی‌های تازه تصویب شد.
در بیستمین اجلاس کمیته کدکس میوه‌ها و سبزی‌های تازه که از 9 الی 15 مهرماه 1396 در کشور اوگاندا شهر کامپالا برگزار گردید، ایران موفق به تصویب پیشنهاد استاندارد بین‌المللی برای پیاز و موسیر شد.
پژوهشگاه استاندارد منطقه‌ غرب کشور در کرمانشاه با حضور حسن سرشتی راه‌اندازی شد.
امروز (سوم آبان) پژوهشگاه منطقه غرب کشور با حضور حسن سرشتی رئیس پژوهشگاه استاندارد و جمعی از مسئولین استان راه‌اندازی شد.
حضور حسن سرشتی، رئیس پژوهشگاه استاندارد در همایش روز جهانی استاندارد در اداره کل استان قزوین
حسن سرشتی رئیس پژوهشگاه استاندارد، به اتفاق نیره پیروزبخت رییس سازمان ملی استاندارد ایران و هیأت همراه ایشان روز سه شنبه 2 آبان ماه، به استان قزوین سفر کردند.
حضور رییس پژوهشگاه استاندارد در برنامه زنده چرخ شبکه 4 سیما
حسن سرشتی روز یکشنبه 30 مهر، در برنامه زنده چرخ در شبکه 4 سیما حضور یافته و به گفتگوی علمی در خصوص فیتوشیمی و گیاهان دارویی پرداختند.
دفتر آناليز ريسك