باحضور رییس سازمان ملی استاندارد ایران؛

چهاردهمین دوره لیگ فوتسال استاندارد آغاز شد
دکتر مهدی اسلام پناه، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات سراسری لیگ فوتسال استاندارد حادثه سقوط بالگرد در کرمان و درگذشت دکتر اسماعیل احمدی را به جامعه ورزشی تسلیت گفت و برای وزیر ورزش و جوانان آرزوی سلامتی کرد. 
دکتر اسلام پناه در ابتدای این مراسم سخنان خود را با عبارت «استاندارد ورزشی» آغاز کرد و گفت: شأن استاندارد در حوزه ورزش شأن مترقی است، بنابراین باید در استانداردسازی پیشتاز باشیم.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به اقبال وزارت ورزش و جوانان به استانداردسازی ورزش، افزود: با همکاری وزارت ورزش و جوانان، استانداردسازی فضاهای ورزشی، سطح بندی باشگاه های ورزشی ، ایمنی سازی فضاهای ورزشی آغاز شده است.
دکتر اسلام پناه با تاکید بر اینکه باید در سازمان ملی استاندارد ایران قائل به استانداردهای ورزشی باشیم، یادآور شد: با توجه به استانداردهای بین المللی تخصصی، ضوابط و مقررات فنی برای تدوین استاندارد های ملی احصا کنیم.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران، استقبال ادارات کل استاندارد استان ها را برای تشکیل تیم های ورزشی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: همه ی استانها باید در تشکیل تیم های ورزشی برای خانم ها و آقایان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند. 
رییس سازمان ملی استاندارد ایران بر تمرکز معاونت های تدوین استاندارد و ارزیابی کیفیت در حوزه ورزش تاکید کرد و گفت: لازم است شاخص‌های کیفیت در تربیت بدنی سازمان ممیزی شود. 
دکتر اسلام پناه در ادامه به مسائل رفاهی و معیشتی کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران اشاره کرد و گفت: موضوع معیشت و رفاه کارکنان جزو دغدغه های روزانه ما است تا کوتاهی گذشته به صورت عادلانه جبران شود. 
در قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ فوتسال استاندارد، ۱۷ تیم در سه گروه ۴ تیمی و یک گروه ۵ تیمی انتخاب شدند که بازی های مقدماتی خود را در دو سالن مجزا شهید قاسم سلیمانی سازمان و شهدای مدافع حرم حسین آباد کرج در دو نوبت صبح و عصر برگزار می کنند.
این دوره از مسابقات که امروز آغاز به کار کرد تا سه شنبه ۹ اسفند ادامه دارد.

لازم به ذکر است تیم پژوهشگاه استاندارد موفق شد در اولین دیدار خود با نتیجه 3 بر 1 برابر تیم کرمان به برتری برسد.

رسانه جدید

 

۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۷۰۵