پیام تسلیت رییس سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت شهادت شهیدجمهور و خادم ملت

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، خادم ملت و «شهیدجمهور» را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه استاندارد؛ متن پیام تسلیت دکتر مهدی اسلام پناه در پی شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی به شرح زیر است:

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا»

(احزاب: 23)

شهادت، خلعت زیبای رسایی است که بر قامت رشید بزرگمردانی چون شهداء؛ رجایی‌ها، سلیمانی‌ها و رئیسی‌ها راست می‌آید، همانانی که صادقانه و تا پای جان، پای عهد و بیعت خود با خداوند متعال ماندند.
سید الشهدای خدمت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی(رضوان الله تعالی علیه)، در ایام حیات طیبه خویش نیز شاهدی شهید بود که مرگی جز شهادت زیبنده او نبود.
حقیر، شهادت اسوه مجاهدت و با اخلاص خدمت، سید محرومان، خادم الرضا علیه السلام و خادم جمهور ایران، رئیس جمهور محبوب مردمی، حضرت آیت الله شهید دکتر سید ابراهیم رئیسی(رضوان الله تعالی علیه) حقیقت انسان تراز انقلاب اسلامی و همراهان معزز انقلابی را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی)، و مردم قدرشناس ایران اسلامی تسلیت و تبریک می‌گویم و برای روح ملکوتی آن یار و امید مغتنم سفرکرده که اوصاف و اخلاق ویژه شهدا من الجمله تواضع، اخلاص، ولایت مداری، توحید و بی قراری در خدمت و ... در هستی منورش مستمر بود، اعلی درجات مسئلت می‌کنم و از خداوند جلیل می‌خواهم که ما را نیز در جرگه قافله شهیدان و شاهدان قرار دهد. برای سربلندی ایران عزیز و قوی؛ استوار ایستاده ایم و جهانیان بدانند با آسمانی شدن خدمتگزاران شهید در سد آهنین ملت مقتدر خللی ایجاد نخواهد شد.

دکتر مهدی اسلام پناه

رسانه جدید

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۲۰:۳۶
روابط عمومی پژوهشگاه استاندارد |
تعداد بازدید : ۳۷۳