حکم رییس سازمان ملی استاندارد تمدید شد.

محمد شریعتمداری، معاون اجرایی رییس جمهور درجمع مدیران سازمان ملی استاندارد ایران ضمن تبریک تمدید حکم ریاست این سازمان در دوره جدید گفت: سازمان استاندارد شتاب دهنده توسعه در ایران است.
محمد شریعتمداری، معاون اجرایی رییس جمهور درجمع مدیران سازمان ملی استاندارد ایران ضمن تبریک تمدید حکم ریاست این سازمان در دوره جدید گفت: سازمان استاندارد شتاب دهنده توسعه در ایران است.
به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل سازمان استاندارد ،صبح پنج شنبه، محمد شریعتمداری، معاون اجرایی رییس جمهور در جمع مدیران سازمان ملی استاندارد ایران حاضر شد و با آنان گفت و گو کرد.
در ابتدای این نشست رییس سازمان ملی استاندارد ایران، از پیگیری و پشتیبانی محمد شریعتمداری، معاون اجرایی رییس جمهوری، از این سازمان قدردانی کرد.
پیروزبخت سپس گزارشی از وضعیت سازمان در چهارحوزه استانداردسازی، ارزیابی انطباق، تأیید صلاحیت و اندازه شناسی ارائه داد و تعدادی از موفقیت های سازمان در داخل و عرصه خارجی را برشمرد.
در ادامه این مراسم تعدادی از مدیران و کارشناسان سازمان استاندارد ایران دیدگاه ها و نظرات خود را درباره مسائل تخصصی و مشکلات پیش رو بیان کردند.
شریعتمداری در ادامه ضمن تشکر از تلاش های نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در سه سال گذشته، تمدید مسئولیت ایشان را در دوره جدید اعلام و برای او در ادامه فعالیتش در هدایت و مدیریت این سازمان حاکمیتی و مهم آرزوی موفقیت کرد .
معاون اجرایی رییس جمهور اظهار داشت: ما در شرایط سختی دولت را تحویل گرفتیم و لذا علیرغم همه تلاشها هنوز نتوانسته ایم در جبران مافات و سپس اجرای برنامه های تحول آفرین طبق برنامه های رییس دولت تدبیر و امید به همه اهداف رسیده و آنچه را در برنامه داشتیم بطور کامل پیاده کنیم.
وی ادامه داد: بعنوان مثال در ابتدای دولت فکر می کردیم مجموع بدهی های دولت عددی در حدود 100 هزار میلیارد تومان باشد اما حالا و بر اساس اعلام وزیر اقتصاد مشخص شده است که این بدهی 540 هزار میلیارد تومان است. علاوه بر حوزه اقتصادی در حوزه روابط خارجی نیز دولت در شرایط بسیار سختی بود.
ارتباطمان با بسیاری از کشورهای دنیا بدلیل فشار نظام فاسد سلطه به کشورهای مختلف قطع یا بسیاری ضعیف شده بود، با تحریم گسترده وحشیانه ای روبرو بودیم و نمی توانستیم مبادلات تجاری جهانی طبیعی داشته باشیم. به عبارتی برخی از درختان تنومندی که حاصل سالها تلاش بودند را در سایه عملکرد ناصحیح بریده یافتیم و در چنین شرایطی با کاشت نهال های جدیدی در عرصه سیاست و اقتصاد که انجام آن کار بسیار دشواری بود بایستی برای به ثمر رسیدن دوباره این نهال ها صبوری کنیم تا به تدریج و با زحمت این مهم انجام شود.

 

        

 

               
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳
080A01AC-A83F-4A91-8344-A71E00C6A755 |
تعداد بازدید : ۵۹۹