اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار امسال از 25 تا 28 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.
نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار امسال از 25 تا 28 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.
پژوهشگاه استاندارد در راستای اهداف عالی سازمان ملی استاندارد و در جهت ترویج فعالیت های خود امسال در غرفه 2 سالن 12حضور داشته و پذیرای بازدید کنندگان بود. در طی ایام برگزاری نمایشگاه همکاران پژوهشکده های تخصصی پژوهشگاه پاسخگوی سوالات بازدید کنندگان بوده و در خصوص نحوه همکاری با پژوهشگاه استاندارد توضیحاتی را به  علاقمندان ارائه نمودند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه استاندارد جناب آقای دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و همچنین جناب آقای دکتر سرشتی رئیس پژوهشگاه استاندارد از محل غرفه پژوهشگاه بازدید نمودند. 
در این دیدار دکتر سرشتی به اهمیت حضور پژوهشگاه استاندارد بعنوان قطب پژوهش در حوزه استانداردسازی و بعنوان بازوی علمی سازمان ملی استاندارد ایران در اینگونه نمایشگاه ها و مجامع علمی تاکید داشتند .
در مدت برگزاری نمایشگاه، دفتر امور پژوهش های کاربردی و فناوری با بازدید از دستاوردهای فناورانه مراکز رشد و فناوری و سایر دانشگاه ها با ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه ارتباط و تعامل،معرف توانمندی های پژوهشگاه بود.

 

     

     

     

۲۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷
4B2E33C5-A1FB-47CD-B544-A6E101015B7C |
تعداد بازدید : ۳۶۸