پیام تبریک رئیس پژوهشگاه استاندارد به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر:

دژخیم تا دندان مسلح خیال باطل در سر می پروراند و خاک پاک دلیر مردان و غیور زنان ایران اسلامی را مطمعه خویش می پندراد و با قصد ناپاک اهریمن به سرزمین شریف شعیان اهل بیت دست اندازی می کند
خرمشهر را خدا آزاد کرد

امام خمینی ره
دژخیم تا دندان مسلح خیال باطل در سر می پروراند و خاک پاک دلیر مردان و غیور زنان ایران اسلامی را مطمعه خویش می پندراد و با قصد ناپاک اهریمن به سرزمین شریف شعیان اهل بیت دست اندازی می کند.
انقلاب نوپای ایران اسلامی به پا می خیزد تا تجاوز ناهلان و ناپاکان دهر را از تمامیت ارزی، استقلال و آزادگی مام میهن کوتاه سازد و ناموس و شرف خویش را بر مصحف تاریخ با خون خود نقشین نماید.
در سوم خرداد یکهزار سیصد و شصت و یک خورشیدی، مردان شیر نهاد و زنان پاک ضمیر ایران پس از 578 روز اشغال، خرمشهر را از دست دژخیم استکبار می رهانند وخطوط جاودان ایثار و میهن پرستی را، پیش چشم جهانیان، بر سرلوحه افتخارات آزادگان جهان مشق می نمایند.
اکنون با گذشت 34 سال از رقم خوردن این افتخار عظیم، با اعلام مباهات و بالندگی، این پیروزی شگرف و الهی را به خانواده معظم شهدا، علی الخصوص شهدای آزاد سازی خرمشهر، مقام معظم رهبری (دامت برکاته)، مردم شریف ایران به ویژه کارکنان و کارمندان پژوهشگاه استاندارد و سازمان ملی استاندارد ایران تبریک عرض می نمایم.
۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۳۱
3D6B6FA8-FAC2-4D93-96B1-A60F0149F17B |
تعداد بازدید : ۴۲۹