پیام تبریک سرپرست پژوهشگاه استاندارد به مناسبت فرارسیدن نوروز 1394

 

بسمه تعالی


یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

چو غنچه گرچه فروبستگی است کار جهان               تو همچو باد بهاری گره گشا می باش


اینک که دستان پرطراوت بهار، طبیعت خفته را بیدار می کند و دگر بار قلم صنع پروردگار بر پیکره لوح طبیعت، نقش های رنگارنگ چشم نواز می زند تا در تحولی شگرف، نظاره گر مظاهر رحمانی آفرینش باشیم و به حمد و ثنای آن خالق بی همتا به پا خیزیم پس منت بیکران خدای را عز و جل.

از دست و زبان که بر آید                  کز عهده ی شکرش به در آید

سالی که گذشت کشور با شرایط سخت تحریم روبرو  بود و ناملایمات بسیار دامنگیر جامعه گردید، اما شما همکاران فرهیخته پژوهشگاه استاندارد تمام مساعی خود را بکار گرفتید تا با پاسداری از سنگرهای دانش و پژوهش در نظام استانداردسازی کشور، عبور از این مسیر ناهموار آسان گردد و همراه با هم در تحقق بخشی از وظایف محوله سازمان ملی استاندارد در زمینه ارتقاء کیفیت صنایع و تولیدات کشور سهیم باشیم.

اینجانب سال نو و بهاری نو را، که امسال شاخه ای از گل یاس میهمان سفره هفت سینش شده تا که یادی از یادگار رسول خدا را زنده کند، فرصتی نو برای تازه شدن و نگریستن بر چگونه زیستن می بینم و برای وجود نازنینتان در این فرصت نو شوری نو برای ساختن و بهتر زیستن آرزو می نمایم. این بهار را به همکاران و خانواده های محترمشان شادباش و تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال جدید را با همت و شور و شوق مضاعف و کسب موفقیت های بیشتر در عرصه ی فعالیتهای استاندارد آغاز نمایید.


دکتر جهانبخش سنجابی شیرازی

سرپرست پژوهشگاه استاندارد

۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۵:۲۰
39BB3D6B-BB45-4564-AC0D-A45F01369604 |
تعداد بازدید : ۳۳۹