بیانیه سرپرست پژوهشگاه استاندارد به مناسبت 22 بهمنخداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر به دست خودشان

سوره مبارکه رعد آیه 11

 

22 بهمن ماه، روز استقلال ایران اسلامی و آغاز اضمحلال سلطه نظام استکبار بر میهن عزیز بود. در این روز سترگ ملت آگاه و مسلمان ایران به تاسی از سخن شریف "إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیٰ یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم" و با لبیک به رهبری امام فرزانه، سرنوشت خود را دررهایی و قطع وابستگی به شرق و غرب رقم زدند.

انقلاب اسلامی ایران طلیعه آزادی خواهی ملت عدالت خواه و خداجوی ایران بود که تشعشع آن جهان را روشن ساخت و این روشنی سبب شده، که استکبار حقیقت ستیز غرب پس از گذشت چهار دهه، در صدد تعدی و دست اندازی به مقدسات اسلامی بر آید.

این انقلاب عظیم به رهبری امام راحل، پیش قراول فرهنگی و جهادی قیام مهدی موعود(عج) و در راستای سعادت و رهایی جهان از ظلمت و سرگردانی است و از همین روست که اهریمن استکبار به بهانه مختلف سعی در مانع شدن بر مسیر این جنبش حق طلبی و سعادت خواهی دارد. ما ملت ولایت مدار ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، ضمن بیعت مجدد با آرمان های نظام و انقلاب با مشت هایی گره کرده و حضوری عاشورایی، انزجار خود را از سردمداران و گردانندگان آمریکای جنایتکار و رژیم جعلی صهیونیست اعلام می داریم. و در عرصه علم، دانش و پژوهش با سرلوحه قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری و آرمانهای بلند حضرت امام (ره) که در اندیشه و سخنان رهبر فرزانه انقلاب بروز و تجلی تام دارد با ایجاد نهضت پژوهشی و جهاد علمی در افزایش قدرت نرم نظام برای مقابله با جنگ نرم و تهدیدات گوناگون و روزافزون دشمنان اسلام و انقلاب، همچنان جدیت وافر خواهیم داشت و آمادگی خود را در دفاع از مسیر و اهداف انقلاب اعلام می داریم


جهانبخش سنجابی

20 بهمن 1393

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵
32CE673C-E389-4767-B831-A43B010E9E61 |
تعداد بازدید : ۲۵۸