نشست صمیمی و هم اندیشی سرپرست پژوهشگاه استاندارد با کارکنان برگزار شد.

نشست صمیمی و هم اندیشی سرپرست پژوهشگاه استاندارد با کارکنان برگزار شد.
نشست صمیمی و هم اندیشی سرپرست پژوهشگاه استاندارد با کارکنان این پژوهشگاه در روز سه شنبه مورخ 1393/11/07 در محل سالن شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه استاندارد، سرپرست پژوهشگاه استاندارد ضمن تشریح برنامه خود در خصوص اقدامات مورد نیاز جهت ارتقا جایگاه پژوهشگاه گفت: اولین رسالت قابل ذکر، "بهبود و تعالی فرهنگ اداری پژوهشگاه از طریق جاری ساختن نظم اداری و رفتار در چهارچوب های اخلاقی" در این مجموعه می باشد.
جهانبخش سنجابی اخلاق مداری را لازمه خدمت در محیط های اداری بر شمرد و گفت: گرایش به اخلاق اداری و اقدامات فرهنگی و اصلاح فرهنگ خدمتی، از اولویت های اول اجرایی در پژوهشگاه می باشد.
وی ضمن اشاره به نگرانی های معیشتی کارکنان افزود: مدیران، هیات رییسه و سرپرست پژوهشگاه استاندارد ضمن توجه به مشکلات و مسائل معیشتی کارکنان، ایجاد سازکارهای قانونی و هماهنگی با مراجع ذیصلاح در راستای مرتفع نمودن این مشکلات  از دغدغه اصلی تیم رهبری پژوهشگاه است.
سرپرست پژوهشگاه استاندارد با تاکید بر یافتن نقطه بهینه بین استقلال پژوهشگاه و وابستگی به سازمان ملی استاندارد ادامه داد: تعامل موجود بین سازمان ملی استاندارد ایران و پژوهشگاه استاندارد بر اساس احترام و همکاری متقابل استوار می باشد اما برای پیشبرد اهداف و توفیق در تحقق رسالت سازمانی این همکاری و هماهنگی باید بیش از پیش و بر اساس دستور العمل مطلوب دو طرف ادامه یابد.
دکتر سنجابی نقش پژوهشگاه را نقش راهبر و پیشران در نظام تحقیق و پژوهش استاندارد سازی در کشور عنوان کرد و رسیدن به هویت و جایگاه اصلی پژوهشگاه را مستلزم تعامل سازنده و تنگاتنگ پژوهشگاه استاندارد با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان ملی استاندارد برشمرد.
در پایان این نشست کارکنان به مطرح نمودن سوالات خود پرداختند و سرپرست و معاونین پژوهشگاه به سوالات مطروحه پاسخ دادند.
۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰
8E61F459-2FF3-4D7C-9694-A42E00AD414D |
تعداد بازدید : ۲۷۲