فرزانه انصاری با ابلاغ پیروزبخت، رییس پژوهشگاه استاندارد شد

 

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در حکمی، فرزانه انصاری را به عنوان رییس پژوهشگاه استاندارد منصوب کرد.

در مراسمی که در روز چهارشنبه 27 آذرماه در سازمان ملی استاندارد ایران با حضور رییس، معاونان و جمعی از مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد، فرزانه انصاری به عنوان رییس پژوهشگاه استاندارد معرفی شد.

در این مراسم، نیره پیروزبخت، با تقدیر از خدمات ارزنده حسن سرشتی در دوران تصدی در ریاست پژوهشگاه استاندارد، فرزانه انصاری را به عنوان رییس پژوهشگاه استاندارد معرفی کرد.

گفتنی است، پیش از این انصاری، سرپرستی پژوهشگاه استاندارد را عهده­ دار بود.

پیروزبخت، در این مراسم با اشاره به قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد که تاکید بر  استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی پژوهشگاه دارد، گفت: تدوین استاندارد که یکی از مهمترین فعالیت های سازمان ملی استاندارد ایران است،  باید بصورت پژوهش محور دنبال شود.

وی ابراز امیدواری کرد: با استفاده از ظرفیت های علمی پژوهشگاه استاندارد بتوانیم ضمن شناسایی نیازهای جامعه در زمینه استاندارد و کیفیت، برنامه های این سازمان را به نحو مطلوبتری پیش ببریم.

انصاری در ادامه مراسم ضمن تشکر از اعتماد سازمان، نتایج حاصله در دوران سرپرستی خود را مرهون حمایت های سازمان و نیز مدیران و همکاران پژوهشگاه دانست و خواهان حمایت همه جانبه سازمان جهت پیشبرد اهداف متعالی پژوهشگاه استاندارد شد.

 

 

 

 

۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۷
تعداد بازدید : ۱,۳۲۵