نشست صمیمانه رییس پژوهشگاه استاندارد با همکاران

نشست صمیمانه رییس پژوهشگاه استاندارد با کلیه کارکنان در روزهای شنبه و یکشنبه 18 و 19 بهمن ماه 99  در سالن جلسات شیمی و پتروشیمی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه استاندارد، به دلیل شرایط خاص ناشی از پاندمی ویروس کرونا، جلسه نشست برخلاف سال های گذشته، به صورت کنترل شده، محدود و به تفکیک پژوهشکده ها و قسمت های مختلف پژوهشگاه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور تعدادی از نمایندگان هر حوزه برگزار شد.
طی جلسات نشست، فرزانه انصاری، رییس پژوهشگاه استاندارد، ضمن تبریک اعیاد و آرزوی سلامتی برای کارکنان و خانواده آن ها با خوشامدگویی به اعضاء حاضر در هر جلسه، از تلاش های کلیه کارکنان در حوزه های ستاد و صف، با توجه به وجود مشکلات و محدودیت های ایجاد شده در اثر شیوع ویروس کرونا در طی سال جاری و ضروری بودن فعالیت های پژوهشگاه، تشکر نموده و به ارایه گزارش مختصری از اقدامات انجام شده در خصوص امور اجرایی، رفاهی، استخدامی و ارتقاءکارکنان پرداختند.
در ادامه جلسه، کارکنان ضمن تشکر از اقدامات انجام شده به طرح سوالات و ارائه پیشنهادات در زمینه های مرتبط با حوزه خود پرداختند و رییس و معاونین پژوهشگاه به پرسش ها پاسخ دادند.