فراخوان ثبت نام در هجدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران

سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان مرجع رسمی تعیین و اعطای جایزه ملی کیفیت ایران و پژوهشگاه استاندارد به عنوان مجری انحصاری جایزه ملی کیفیت ایران، اقدام به برگزاری هجدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران، مبتنی بر مدل کیفیت جهان اسلام نموده اند. این جایزه با هدف بهبود کیفیت تولیدات و خدمات، فراهم نمودن بستر رشد و تعالی برای تلاشگران عرصه کیفیت کشور، جاری نمودن فرهنگ کیفیت در کشور و توجه به اخلاق و معنویت بر اساس توصیه‌های دین مبین اسلام، برگزار خواهد شد. امکان حضور و ثبت نام برای کلیه واحدهای تولیدی و خدماتی اعم از خصوصی، دولتی و نهادها در ابعاد اقتصادی بزرگ، متوسط و کوچک، در سه سطح تندیس، اشتهار و اهتمام فراهم می­باشد.

همچنین نظر به تکمیل بانک ارزیابان و مدرسان جایزه، از کلیه اشخاص فعال و علاقه مند و دارای تجربه و مهارت در حوزه کیفیت و جوایز تعالی و سرآمدی، جهت حضور در فرآیند ارزیابی شایستگی ارزیابان جایزه ملی کیفیت ایران بر اساس مدل کیفیت جهان اسلام، دعوت به عمل می آید.

امکان ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی از طریق وب سایت جایزه به آدرس quality.inso.gov.ir فراهم می باشد.

همکاران دبیرخانه اجرایی جایزه  مستقر در پژوهشکده ارزیابی کیفیت و سامانه های مدیریت پژوهشگاه استاندارد با شماره­های تماس ۳۲۸۶۱۲۱۹-۰۲۶ و 32803892-026 پاسخگوی سوالات و ابهامات می­ باشند.

02
01

۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ۱۷:۴۸
روابط عمومی پژوهشگاه استاندارد |
تعداد بازدید : ۴۷۸