پژوهشگاه استاندارد|خدمات پژوهشگاه|تامین کنندگان مواد/ تجهیزات

ثبت نظر سنجی

فرایند شناسایی و دریافت اطلاعات پیمانکاران، تامین کنندگان از فرایندهای اصلی هر سازمانی محسوب می گردد که با پیاده سازی این فرآیند نتایج مفیدی چون بالا رفتن کیفیت کالا و خدمات و همچنین کاهش هزینه ها را برای سازمان ها و شرکت ها در پی خواهد داشت. همچنین  یکی از معیارهای توانمند ساز در مدل تعالی سازمانی و ایزو توجه به این فرایند مهم می باشد.

پژوهشگاه استاندارد در نظر دارد به منظور شناسایی و ارزیابی تامین کنندگان کالا و خدمات، بویژه تولیدکنندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات داخلی، بانک اطلاعاتی تامین کنندگان خود را توسعه دهد. لذا از کلیه فروشندگان و تولیدکنندگان، که سابقه همکاری با پژوهشگاه را داشته و یا خواهان همکاری می باشند، دعوت به عمل می آورد تا  با مراجعه به لینک زیر  ضمن معرفی سوابق و توانمندیهای خود در یک یا چند زمینه فعالیت با فراهم آوری مستندات لازم، ثبت نام نمایند.

نرم افزار پشتیبان بانک مذکور داری توانمندی های زیر می باشد:

امکان خود اظهاری اینترنتی پیمانکاران و تامین کنندگان و جمع آوری اطلاعات ایشان 

امکان تعریف فرم ارزیابی با تعیین شاخص ها و ضرایب برای هر حوزه کاری

محاسبه امتیاز ارزیابی توسط سیستم

امکان گزارشگیری از پیمانکاران و تامین کنندگان صلاحیت دار

بدیهی ست ثبت نام در پایگاه داده تامین کننده های پژوهشگاه استاندارد متضمن هیچ فرصت تجاری برای تامین کنندگان محترم نمی باشد و پژوهشگاه این حق را برای خود محفوظ می دارد که فهرستی از تأمین کنندگان داشته باشد و از این تامین کنندگان به تناسب نیاز خود استفاده نماید.

برای ثبت پیشنهادات خود در حوزه تامین کنندگان لطفا بر روی لینک ثبت تامین کنندگان کلیک نمایید.

در ضمن می توانید سوالات خود را در این حوزه برای ما ارسال کنید تا به آنها پاسخ داده شود.

 

نظرسنجی2

لطفا حتما کد رهگیری را برای پیگیری های بعدی نگهداری کنید

     لینک ثبت نام