دور دوم مسابقه مبلمان صادراتی ایران

پژوهشگاه استاندارد با همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران در راستای ایفای رسالت حرفه‌ای خود در زمینه توسعه صادرات مبلمان ایران و با هدف آموزش، ترویج و تشویق رویکرد صادرات در میان تولیدکنندگان مبلمان اقدام به تدوین و برگزاری مسابقات مبلمان صادراتی نموده‌است.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه استاندارد دور دوم مسابقه مبلمان صادراتی ایران IFEC در رسته‌های مبلمان منزل از مرداد 1396 با ثبت نام 23 واحد تولیدی در قالب 31 محصول در رسته‌های مبل کلاسیک و مدرن و تخت‌خوابشو، سرویس غذاخوری و آشپزخانه، سرویس خواب بزرگسال، کودک و نوجوان و ... آغاز گردید. ارزیابی شرکت‌کنندگان در 4 حوزه ارزیابی واحد تولیدی، ارزیابی مدارک صادراتی، ارزیابی زیبایی‌شناسی و ارگونومی محصولات و آزمون‌های استحکام و دوام استاندارد ایران انجام می‌گردد.
پس از ثبت‌نام شرکت‌کنندگان، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تیم 3 نفره ارزیابان متشکل از نماینده اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران، نماینده پژوهشگاه استاندارد و متخصص سیستمی از شرکت نیکان کیفیت اندیش در محل کارخانه اقدام به ارزیابی واحد تولیدی و پلمپ محصولات شرکت داده شده در مسابقه نمودند؛ که این ارزیابی تا تاریخ 96/10/01 به اتمام رسید. پس از جمع‌آوری کلیه محصولات در محل پژوهشگاه استاندارد، تیم‌های 5 نفره شامل خبرگان و پیشکسوتان صنعت، اساتید دانشگاه و کارشناسان استاندارد، اقدام به داوری زیبایی‌شناسی و ارگونومی محصولات در تاریخ 96/10/06 نمودند.
با اتمام داوری‌های محصول، آزمون‌های استحکام و دوام محصولات توسط آزمایشگاه مبلمان پژوهشگاه استاندارد شروع می‌گردد و همزمان با انجام آزمون‌ها، مدارک صادراتی شرکت‌کنندگان در دفتر شرکت نیکان کیفیت اندیش توسط تیم 3 نفره مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. مجموع امتیازات بدست آمده در این مسابقه 1000 امتیاز می‌باشد. مراسم اختتامیه دومین دور مسابقه مبلمان صادارتی ایران IFEC در تاریخ 24/10/96 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران همزمان با اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری برگزار می‌گردد.
به نفرات اول تا سوم هر رسته تندیس زرین، سیمین و برنزی به همراه امتیازاتی در حوزه نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و صادرات مبلمان اعطاء می‌گردد.


دور دوم مسابقه مبلمان صادراتی ایران دور دوم مسابقه مبلمان صادراتی ایران

۱۱ دی ۱۳۹۶ ۰۵:۴۲
C82F04C6-31B4-4064-A88B-A85B00979F05 |
تعداد بازدید : ۶۹۷